Izolacje termiczne Crossin®    |   

Izolacje natryskowe pianą poliuretanową.    |   

Zadzwoń: +48 570 212 727

 


Dlaczego CROSSIN®?

Ponieważ żadne inne rozwiązanie nie zapewni Ci tak wysokiej skuteczności, komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności kosztów ogrzewania.

crossin logo

Marka Crossin® to innowacyjna linia izolacji poliuretanowych przeznaczonych do kompleksowego, skutecznego i ekonomicznego ocieplania budynków.


Dzięki zaawansowanej i nowoczesnej technologii, oraz wykorzystaniu najwyższej jakości surowców, wszystkie produkty marki Crossin® cechują się wyjątkowymi parametrami termoizolacyjnymi. Crossin® to również niezastąpione izolacje akustyczne, które gwarantują skuteczną ochronę przed hałasem, zapewniając komfort i bezpieczeństwo na długie lata.

65%

energii może stracić budynek z nieprawidłowo dobraną izolacją

70%

energii którą budynek zużywa rocznie to energia wykorzystywana na jego ogrzanie

25%

ciepła może tracić budynek na skutek braku odpowiedniej izolacji dachu


Crossin® Insulations, to innowacyjna linia izolacji poliuretanowych w Grupie PCC. Reprezentuje izolacje natryskowe stosowane do profesjonalnego ocieplania poddaszy, ścian, stropów, dachów i fundamentów.


Nowoczesna gama produktów Crossin® Insulations jest budowana w oparciu o najwyższą jakość i rzetelne podejście do klienta. Efektywność produktów Crossin® jest wynikiem wysokich kwalifikacji załogi i opiera się o ponad 40-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie izolacji poliuretanowych.


Nowoczesne izolacje Crossin® Insulations to idealne rozwiązania, przeznaczone do izolacji budynków mieszkalnych, biurowych, obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych oraz pomieszczeń gospodarczych.


Innowacyjne systemy ociepleń pianą PUR Crossin® mogą być stosowane do wykonywania izolacji termicznej zarówno w budynkach nowo wznoszonych, jak i tych, podlegających termomodernizacji

Jesteśmy autoryzowanymi wykonawcami marki Crossin.

Nawet najlepszy materiał wymaga właściwego podejścia. W Crossin doskonale to rozumieją właśnie dlatego izolacje powierzają wyłącznie specjalistom, jeteśmy dumni, że możemy reprezentować markę Crossin.

Zakres naszych realizacji w obrębie Crossin to:

woj. pomorskie

powiaty: człuchowski, bytowski, słupski, lęborski, wejherowski, pucki, kartuski, kościerzyński, chojnicki

woj. zachodniopomorskie
powiaty: sławieński, koszaliński, białogardzki, szczecinecki