Izolacje termiczne Crossin®    |   

Izolacje natryskowe pianą poliuretanową.    |   

Zadzwoń: +48 570 212 727

 

Leśniczówka niebieska


Piękna niebieska Leśniczówka, z daleka od zgiełku. Ma chyba ok 100 lat, najpierw trzeba było wygonić z niej kornika. Potem zrobiono piękną elewację, która przyciąga oko. Następnie my wykonaliśmy izolację pianą otwarto komórkową, którą trzeba było dociąć do stelaży, by zaoszczędzić metraż. Skuteczna izolacja wykonana została pianą firmy Ultrapur o nazwie Ultrapol RG 03/10. Inwestor ma jeszcze przed sobą trochę pracy, ale cieszymy się, że mogliśmy pomóc przy tak pięknej inwestycji.

 


Trochę faktów:

Piana Pur firmy Ultrapol RG 03/10 wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością . Klei się do wszystkich rodzajów podłoża: betonu, desek, krokwi, membrany. ( Ma to wpływ na to, że budynek ocieplony pianą Pur Ultrapol RG 03/10 jest szczelny akustycznie a przede wszystkim wiatr, który potrafi znaleźć najmniejszą szczelinę i w dużej mierze jest odpowiedzialny za wyziębianie pomieszczeń już nie jest groźny.) Budynek ocieplony pianą Pur jest wiatroszczelny i dźwiękoszczelny. 

Podsumowując, każda piana Pur niezależnie od jej producenta jest lepszą izolacją od tradycyjnie stosowanych. Oczywiście są istoty, które wręcz uwielbiają starą dobrą metodę ocieplania. Należą do nich także myszy i kuny drążące korytarze i wijące sobie w niej gniazda. Z nie do końca wyjaśnionych przyczyn istoty te nie gustują w poliuretanie i omijają poddasza ocieplone pianką