Zadzwoń: +48 570 212 727

Termomodernizacja

Termomodernizacja


Spore i ciągle rosnące ceny energii skutkują wysokimi kosztami eksploatacji domu. Dotyka to głównie ogrzewania, jak również wydatków związanych z używaniem klimatyzacji. Sprawna izolacja jest więc kluczem do oszczędności i podniesienia komfortu życia, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

 
 

Termomodernizacja


Termomodernizacja starych budynków oraz tych wybudowanych w przestarzałych na dzisiejsze czasy technologiach, staje się coraz częściej koniecznością.


Autoryzowani Wykonawcy Crossin w trakcie swojej pracy często spotykają się z problemem izolacji w domach starego budownictwa. Wiele domów nie posiada żadnej warstwy ocieplenia, lub izolacja jest niewystarczająca i nie zapewniająca komfortu termicznego. W wielu budynkach zastosowano materiał, który z czasem osiadł, skurczył się lub został zniszczony przez gryzonie i kuny. Braki w izolacji generują koszty ogrzewania zimą, natomiast latem podwyższają temperaturę wpływając na brak komfortu życia.

 

Izolacja welna zniszczona przez 1 1024x576
Fot.: Izolacja z wełny zniszczona przez kuny.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że modernizacja termiczna starych domów to sprawa nieunikniona. Jaką jednak zastosować technologię i materiały, jak podejść do prac w budynku, w którym w tym samym czasie mieszkamy? Jakie dotacje do termomodernizacji są dostępne i czy Odpowiedź nie jest łatwa, a przed wyborem warto zasięgnąć porady specjalisty. W naszych artykułach znaleźć można odpowiedzi na część zagadnień dotyczących inwestycji termomodernizacji.


Pomoc w wyborze technologii termomodernizacji poddasza i wnętrza domu Autoryzowani wykonawcy Crossin wychodzą naprzeciw potrzebom związanym z dociepleniem i modernizacją poddaszy i wnętrz starych budynków. Jako eksperci pomagają w wyborze najlepszego rozwiązania i zapewniają profesjonalną i skuteczną aplikację.


W ramach Ogólnopolskiego Programu Termomomodernizacji, specjaliści Crossin przyjadą na miejsce i zasugerują możliwe do zastosowania technologie i metody ocieplenia.

 

Ocieplenie stropu wymiana welny
Fot.: Termomodernizacja – wymiana wełny na ocieplenie pianą PUR

Warto skorzystać z darmowej konsultacji i wyceny specjalistów

Izolacja poddaszy, stropów i przegród wewnętrznych to codzienność w pracy Autoryzowanych Wykonawców Crossin.